שמלות לשושבינות  | שמלה לשושבינה

 

 

אופנת פריז קלאסיק מציעה לך קולקציית שמלות לשושבינות  מרהיבה בעיצובים ייחודים מכל הסוגים.

 

השושבינה המושלמת
הטרנדים בסצנת השמלות לשושבינות מציפים אותנו עם גזרות מחמיאות ומוטיבים אלגנטיים

 

בדיוק כמו בסצנת שמלות הכלה,שמלה לשושבינה, שמלות לאירועים,  גם בסצנת השמלות לשושבינות לא נחים לרגע ומתאמצים על קולקציות חדשות לכל עונה של השנה. הטרדנים לשנת 2019 מציפים אותנו והשמלות לשושבינות נראות מצוינות. אלה שעלו על מסלולי תצוגות האופנה לאחרונה מתרחקות מהגוונים הרכים ומהבדים הנשיים של השנים האחרונות. אפשר למצוא יותר שמלות לשושבינות  בגזרות חושפניות, עם בדים שופעים ופריטים שלוכדים את העין.


אחד הטרנדים הלוהטים הוא שילוב בין טקסטורות של רקמה לבין טקסטורות שונות של בד שמשתלטים יחד על השמלה. השילוב בין הטקסטורות מציע מראה עשיר בעל שכבות ועומק. הוא כולל צורות של עלים, אפליקציות בקווים לא סימטריים וכולי. על פלטת הצבעים מככב הגוון הוורוד הסמוק. הוא מזוהה עם הצבע המסורתי בסצנת השמלות לשושבינות וממשיך בתפקידו גם השנה. המהדרין משלבים אותו עם גוונים של סגול לילך או וורוד עמוק וכהה יותר. בכל מקרה הצבע יעניק את המראה המנצח. 

הטרנד הפחות בטוח של השנים האחרונות זוכה לעבור לקדמת הבמה ומציג שרוולים ענקיים. הפוקוס עובר לאזור הידיים עם שרוולי ענק מוגדלים הן בסצנת שמלות השושבינה והן בסצנת שמלות הכלה. אין ספק שמדובר באמירה אופנתית ראשונה במעלה, שמציגה אפשרות ליצור מראה כובש, גם כשמדובר בחתונה חורפית במיוחד.

טרנד המחשופים מעולם לא עזב אותנו. כך גם השנה, הוא מככב בקרב שמלות השושבינה ומשתלב מצוין עם חלק תחתון שמתארך אל אזור הברך ומתחת. המחשופים משלימים את הטרנדים האחרים לשנת 2019 שמציגים מראה אלגנטי וסקסי בו זמנית​. 

053-9385210