הילד שלכם הגיע לגיל המצוות בשעה טובה מזל טוב! זהו הרגע המושלם להתחיל לחשוב על סגנון לבוש שאותו ילבש בנכם ביום כה משמעותי וחשוב. כידוע, טקס בר מצווה נחשב לאירוע אשר מסמל את המסורת היהודית כאשר הבר מצווה לומד את הפרשה, עולה לתורה והופך מילד לנער בוגר. אך לפני שבכלל מתחילה החגיגה הגדולה, יש את השלב המהותי והמבליט את הבר מצווה והוא חיפוש אחר חליפת בר מצווה.

 

שוק האופנה הולך ומתרחב בלי סוף בשלל רחב של חנויות אופנה, מעצבי אופנה המשווקים חליפות בר מצווה במגוון צבעים וגדלים שונים המתאימים לכל ילד. את חיפוש אחר החליפה חווה הבר מצווה יחד עם הוריו ונכנס לשלל חנויות אופנה ורואה סוגי חליפות שונות כגון: אלגנטי, ספורטיבי, קלאסי וכן הלאה. יש להדגיש, שבין כל הכניסות לחנויות ומעצבי אופנה ההורים מתחילים לקבל פרופורציות לגבי השוואת מחירים ומחליטים יחד עם התייעצות הבר מצווה איזה חליפה הכי התחבר והכי התאימה לו.

כיצד לבחור חליפות בר מצווה

כאשר הבר מצווה מודד חליפות שאהב אשר מתאימות בדיוק לסגנון ולטעם שחיפש עם הצבעים שאהב, רצוי שהבר מצווה יבדוק את הנוחות יחד עם המוכר או המעצב שהחליפה תהיה תפורה בדיוק למידותיו. זאת אומרת, שהבר מצווה צריך להיות משוחרר וחופשי עם החליפה ולא להרגיש לחץ ואי נוחות עם החליפה. מפני שהוא חתן הערב והוא צריך להרגיש בנוח לרקוד, לקפוץ בלי חשש. כמו כן, רצוי למדוד את החליפה אפילו כמה ימיים לפני האירוע המשמעותי והמרגש הקיים רק פעם בחיים​.

להרגיש בנוחות עם חליפת בר מצווה

לפני שאתם בוחרים את חליפת הבר מצווה, דאגו לתשאל את המעצב או המוכר שהכן הבד הינו איכותי יציב וחזק לקפיצות ריקודים ולא לאיזה קרע לא צפוי. דבר זה מדגיש את איכות בחירת חליפת הבר מצווה וגם את אותה חברה שאצלה בחרתם לרכוש. בסיכומו של דבר, הבר מצווה הוא זה שיהיה כוכב הערב, בין אם זה בחגיגה במועדון, לבין אם זה חגיגה באולם אירועים ומי שיהיו הכי גאים אלו ההורים שהכניסו המון אושר, שמחה ודאגו להפיק חלומי שלא ישכח לעולם​.

חליפת בר מצווה מבד איכותי

053-9385210