פאריז קלאסיק חנות האופנה המובילה בעיר מציעה לך שמלות ערב בירושלים, שמלות לבת מצווה, בגדי בר מצווה ועוד 

18 שנות הניסיון של החנות לאופנה עילית בבית הכרם הפכו אותה לשם דבר וכיצד זה קרה: בכל חודש נוסעת דבי כהן להביא את המילה האחרונה בתחום מכירות האופנה של אירופה. הוסיפו לכך את היחס האישי, השירות המקצועי, האמינות והאדיבות ותבינו מדוע מדובר בחוויית קניה, שרוצים רק לחזור עליה שוב ושוב.

אודות פריז קלאסיק

פאריז קלאסיק - חנות האופנה המובילה בעיר,הוקמה לפני 18 שנה בכיכר דניה בבית הכרם. במיקום של החנות הוקדשה מחשבה מעמיקה לטובת קהל הלקוחות, להעניק אינטימיות ויחס אישי ללקוחות ושקט יחסי לעשות את הבחירה הנכונה אותו שקט שלא תמצאו בקניונים ובחנויות שבהם.
שם הייחוד של הסחורה הוא משהו שלא על הפרק. בפריז קלאסיק כל הסחורה שמוצעת בה היא ביבוא אישי מפריז ואיטליה, בחנות הוותיקה מגוון עצום של שמלות ערב, לא רק לבעלות האירוע כלומר למארחות אלא גם למתארחות.

 

בחנות הנשים יש שמלות ערב, בנוסף יש גם אופנה עכשווית שכוללת ג'ינסים חתיכיים, חולצות סריגים וכדומה. וכן אביזרים נלווים הנעלה, תיקים חגורות ותכשיטים שמשלימים את ההופעה.

 

פריז קלאסיק - יבוא אופנה מובילה מפריז
בחנות נמכרים באופן בלעדי סדרת הבשמים של LORENZO האיטלקי.
כמו כן בפריז קלאסיק נמכרים בבלעדיות מוצרי העור של "ורוניקה מילאנו" שכוללים תיקים וחגורות עור מאיטליה. בפריז קלאסיק מקפידים על יחס חם ומקצועי תוצאה של הידע העצום שנאסף בשני העשורים לפעילותה של החנות המוטו של המקום הוא שלקוח מרוצה הוא לקוח שחוזר ולכן עושים שמה הכול כדי שלקוחה שיוצאת מהחנות תעשה זאת כשהיא מחויכת ומרוצה. דבי כהן בעלת הבוטיק מסתמכת על טעם אישי וייחודי והתאמה אישית לכל לקוחה. דבי נוסעת אחת לחודש לחו"ל ומייבאת את הבגדים בעצמה כשטעמה האישי ניכר על כל קולב ובגד. ולכן גם המחירים בחנות שווים לכל כיס מכיוון שפריז קלאסיק הם היבואנים של הסחורה ואין את פערי התיווך במחירים. הקהל הירושלמי שלו טעם מיוחד וסולידי מצביע ברגליים נהנה מחוויית הקניה.

 

בפריז קלאסיק המציעה בדיוק מה שהוא מבקש, בגדים אופנתיים ויוקרתיים עם זאת סולידיים ובסטייל ובמחירים סבירים. הקהל הירושלמי, מסבירה דבי כהן: "הוא הרבה יותר סולידי מזה התל אביביי,הקהל הירושלמי הוא לא פרייר יש לו סטייל וטעם מיוחד". עם מוניטין כל כל עשיר וקהל לקוחות נאמן ומרוצה פתחו בפריז קלאסיק בצמוד לחנות הנשים "פריז קלאסיק ילדים" בית אופנה לילדם ונוער ובו הלבשה מיוחדת לאירועים לילדים ולבר/בת מצווה כך שכלות הבת מצווה וחתני הבר מצווה יוכלו ליהנות ולהתלבש באופנה ייחודית לאירועים. בחנות ניתן להלביש ילדים מגיל אפס ועד להתבגרותם, בחנות ניתן למצוא חליפות אלגנט וספורט לבנים חולצות ייחודיות עניבות וכו'. ולבנות שמלות ערב, שמלות לבת מצווה, שמלות שושבינות והרבה פרטי לבוש יפים וייחודיים וכן הנעלה לאירועים לילדים. שתי החנויות צמודות וחוסכות למשפחות הרבה התרוצצויות בין מספר חנויות כדי שהמשפחה תתלבש לאירוע ותצא מרוצה.

אודות פריז קלאסיק

053-9385210